Rok szkolny 2022-2023

Konkurs InstaLogik IV

  InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych. Konkurs realizowany jest w całości on-line i jest podzielony na trzy etapy. Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem.
  Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do zmierzenia się z zadaniami logicznymi oraz prostymi zadaniami programistycznymi, które wprowadzają uczniów w świat programowania. Więcej informacji na temat konkursu na stronie instalogik.pl

  Z naszej szkoły w konkursie  wzięło udział 7 uczniów, dwóch z klas 5 oraz pięciu z klas 8. Do trzeciego etapu konkursu - finału - zakwalifikowało się trzech:

  • Marta Wilk klasa 5
  • Marta Janos klasa 8
  • Miłosz Wilk Klasa 8
  Gratuluje wszystkim uczestnikom konkursu. Osobom zakwalifikowanym do 3 etapu – gratuluje osiągnięcia ogromnego sukcesu. BG

Dyskoteka Andrzejkowa

  W dniu 29 listopada w godzinach 17-19 w naszej szkole odbyła się długo wyczekiwana dyskoteka andrzejkowa, integrująca społeczność uczniowską, zarówno tę młodszą, jak i starszą. Uczniowie klas 4-8 przybyli na salę gimnastyczną, aby wspólnie spędzić czas na dobrej zabawie. Bawiono się przy ulubionej muzyce, którą zapewnił sfinansowany przez Radę Rodziców profesjonalny DJ.
  Wspaniały humor dopisywał tego wieczoru wszystkim uczestnikom dyskoteki. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Dzięki naszym nauczycielom, którzy w tym dniu poświęcili swój wolny czas, by sprawować opiekę, wszyscy czuli się bezpieczni. Organizatorzy bardzo dobrze się spisali z przygotowaniem sali do tańca, ponieważ każdy miał swobodę ruchu. Również wystrój sali i efekty świetlne wpłynęły na niesamowitą atmosferę. Wraz z piosenką „To już jest koniec” zadowoleni uczniowie opuścili szkołę i udali się do swoich domów. Impreza przebiegła bez żadnych komplikacji, dzięki czemu wielu z nas nie może się doczekać kolejnej zabawy.
  Galeria zdjęć.

Samorząd Uczniowski

Legenda o św. Marcinie

  Serdeczne gratulacje dla uczennicy klasy 2B – Natalii Lebek za zajęcie II miejsca w VIII Międzyszkolnym Konkursie plastyczno-językowym (z języka niemieckiego) pt. ,,Legenda o św. Marcinie’’. Organizatorem konkursu była Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 ,,Nasza Szkoła’’ w Zabrzu.
  Droga Natalko, niech ten ogromny sukces będzie dla Ciebie motywacją i zachętą do dalszej efektywnej nauki języka niemieckiego.
Angelika Walczak (nauczyciel j.niemieckiego)